We wtorek wieczorem odbyło się w Płockiej Galerii Sztuki kolejne spotkanie z cyklu “Porozmawiajmy o modzie”. Tym razem podjęto temat ogólnie pojętej celebracji. Gościem specjalnym wydarzenia była Karolina Kulisz-Pietrzykowska, a poprowadziła je tradycyjnie Sandra Panuś.

13 lutego br. roku odbyło się kolejne spotkanie z modą. Sandra Panuś wraz z gościem specjalnym wydarzenia, Karoliną Kulicz-Pietrzykowską, opowiadały i dyskutowały ze zgromadzonymi gośćmi na temat celebracji życia codziennego i czerpania z niego radości.

– Czym jest celebracja? Dla mnie jest to cieszenie się małymi rzeczami. Ja na przykład mam ogromną radość, że tu jesteśmy. Dla mnie to nie jest mała rzecz, ale nawet jakieś wyjście na rolki z Kają, czy randka z mężem. […] Celebracja to też jest takie złapanie tej chwili, bo myślę, że doświadczamy bardzo dużo ciekawych rzeczy, ale czasami ich nie widzimy – opowiadała Sandra Panuś.

Podczas spotkania odbyło się losowanie nagród dla zebranych, a prowadząca, Sandra Panuś dostała dylom gratulacyjny od prezydenta Płocka z okazji 3. urodzin “Porozmawiajmy o modzie”.

W drugiej części wydarzenia przyszedł czas na wywiad z gościem specjalnym, Karoliną Kulicz-Pietrzykowską.

– Jest jakiś prosty sposób, żeby ustalić w swoim życiu priorytety? – pytała prowadząca. – Myślę, że najważniejszym jest ustalenie samemu ze sobą jakie wartości są dla nas najistotniejsze. To oczywiście jest miłość, uczciwość, wiara, zdrowie, i tak dalej i tak dalej. To są tak zwane nominalizacje, czyli coś, czego nie włożysz do torebki, ale wiesz, że to jest – wyjaśniała Karolina Kulisz-Pietrzykowska.

Gość specjalny zwróciła uwagę, że najlepiej w pierwszej kolejności uświadomić sobie, co jest dla nas naprawdę ważne. Najlepszym sprawdzianem swoich priorytetów ma być określenie, ile czasu spędza się, zajmując daną rzeczą.

PetroNews od początku cyklu jest patronem medialnym “Porozmawiajmy o modzie”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji