Całe miasto we flagach. Pierwszy mecz Ekstraklasy w Płocku!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już dziś wieczorem Wisła Płock zmierzy się z Lechią Gdańsk w pierwszym meczu Ekstraklasy. To spotkanie, na które czekali wszyscy. Po latach płocki zespół wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej.

O godzinie 18 rozpocznie się wyjątkowe spotkanie tych dwóch zespołów. Po jednej stronie Wisła Płock, która wzbija się teraz na wyżyny sportowego poziomu, po drugiej Lechia Gdańsk, która mówi otwarcie o chęci sięgnięcia po tytuł mistrza Polski.

Wisła Płock ostatni raz grała w ekstraklasie dokładnie 9 lat temu. Od tego czasu regularnie balansowała pomiędzy I a II ligą. Teraz pokazała wszystkim, w czym tkwi jej prawdziwa siła. Oprócz nowych zawodników, którzy pojawili się w zespole, zdecydowanie poprawiła się też stopa finansowa drużyny. Do głównych sponsorów biało-niebieskich dołączył Budmat i Orlen. Dzisiejsze spotkanie jest jednak niewiadomą dla wszystkich. Lechia Gdańsk, pomimo osiągnięcia stabilizacji, nie obniża swojego poziomu. Posiada ogromne wzmocnienie pozycji dzięki Rafałowi Wolskiemu – zawodnikowi, który dołączył do zespołu. Wcześniej pokazał on swoją siłę w drużynie Wisły Kraków.

Lechia stawia sobie wysokie cele i, jak zapewnia, nie odpuszcza w najważniejszych spotkaniach. Dzisiejsze z pewnością takie jest. Nie wiemy, czego możemy się spodziewać, ale ten mecz na pewno będzie głównym wyznacznikiem dalszych sukcesów w ekstraklasie.

W Płocku wszyscy kibicujemy naszej drużynie. W całym mieście zostały rozwieszone flagi Wisły Płock.

Biało-niebieskim życzymy powodzenia i sukcesu w dzisiejszym spotkaniu!

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji