REKLAMA

Była premier przyjedzie do Płocka na konwencję

REKLAMA

W najbliższy wtorek w Płocku odbędzie się konwencja samorządowa Prawa i Sprawiedliwości. Gościem specjalnym będzie była premier Beata Szydło.

Na 25 września płoccy politycy Prawa i Sprawiedliwości zapraszają na konwencję samorządową, podczas której oficjalnie zostaną zaprezentowani kandydaci tej partii w wyborach samorządowych.

W konwencji weźmie udział również była premier w rządzie PiS w latach 2015-2017 i obecna wiceprezes Rady Ministrów, Beata Szydło.

PowiązaneTematy

Na wydarzenie organizatorzy zapraszają w najbliższy wtorek do auli Centrum Edukacji Grupy ORLEN o godzinie 17. Podczas konwencji nie zabraknie zapewne przemówienia zarówno gościa specjalnego, jak i kandydatki na prezydenta Płocka, Wioletty Kulpy.

Beata Szydło w Płocku: Nauczyliśmy się pokory

REKLAMA

Komentarze 37

 1. Polska nigdy ci tego nie zapomni, a rachunek wystawi na pewno! says:

  Szydło! Czy ty się Boga nie boisz, że tak oszukujesz i okradasz ten biedny Naród Polski? Czy ci nie wstyd, że:
  – oszukałaś Naród mówiąc o 500 zł na KAŻDE dziecko, a dałaś na niektóre?
  – okradasz Polskę i Polaków, przyznając sobie i bandzie swoich kolesi „nagrody” ?
  – okradasz Polskę i Polaków dając miliony swemu mężowi i różnym rydzykom oraz misiewiczom?
  – że twój rząd uchwalił ustawę zabraniającą Polakom kupno polskiej ziemi, a zezwalającą na przejmowanie Jej przez księży za przysłowiową złotówkę, księży – ludzi, którzy zrzekli się obywatelstwa polskiego ?
  – że posadziliście na stołkach różnych misiewiczów i pisiewiczów zamiast najlepszych, najlepiej wykształconych Polaków ?
  – że zrobiliście zamach na media publiczne i za pieniądze podatników zrobiliście sobie tuby propagandowe zatrudniające najbardziej zepsutą niemoralną zgniliznę ?
  – że zrobiliście z Polski pośmiewisko na całym świecie?
  – że zrobiliście zamach na sądy w Polsce i postawiliście na ich czele posłusznych sobie niemoralnych „sędziów”, którzy poparli wasze bezprawie, czym wystawili sobie świadectwa, że są do cna zepsutymi ludźmi ?
  – że upolityczniliście prokuraturę, policję, sądy , TK, tak, że nawet policja chroni faszystów w Polsce a prokuratura umarza śledztwo w sprawie bestialskiego pobicia kobiet
  – że arogancko, jak nikt nigdy wcześniej, potraktowałaś ponad milion podpisów ludzi, którzy nie chcieli, abyście zepsuli polskie szkolnictwo swą nieprzemyślaną „reformą”? Wyrzuciłaś do kosza dorobek ponad miliona ludzi, którzy zbierali podpisy często stojąc wiele godzin na mrozie?
  – że nieustannie łamiecie Prawo i Konstytucję w Polsce, choć Naród Polski nie dał wam mandatu na zmianę Konstytucji ?
  – że nie macie kasy na nauczycieli, lekarzy, pielęgniarki, policję, straż pożarną… a rozdajecie ją kościołowi i misiewiczom?
  – że zniszczyliście Polską Armię?
  – że zamykacie ludzi za powieszenie koszulki z napisem Konstytucja, a nic nie robicie z bandytami, którzy na meczach w światłach wielu kamer wywieszają wielkie banery grożące śmiercią ludziom, którzy chcą Polski prawej i uczciwej ?
  – przyjdzie czas, że Polacy cię rozliczą, taczki będą najniższym wymiarem kary

 2. A says:

  I po co przyjedzie? Zeby obiecywać lepiej by coś zrobili dla Płocka Np. porządek z zatruwaniem powietrza przez Orlen. Obietnice sa nam niepotrzebne tylko działanie

 3. artek says:

  Wybierzmy PSL do sejmiku województwa, by przeszkodzić PIS na przejęcie tej instytucji. Pomimo, że marszałek Struzik przez wielu jest nielubiany, to jednak dba o nasz region płocko-ciechanowski. W przypadku wygranej PISu pieniądze pójdą na Radom, a to nawet nie jest Mazowsze! Mało tego, rząd planuje ograniczyć/zamknąć nasze lotniska, by wesprzeć te w Radomiu, czy też uzasadnić budowę CPL. Nie pozwólmy na to, bądźmy dumnymi Mazurami i powiedzmy stop polskiej głupocie! P.S. Gdyby rząd kierował się ekonomią, to zainwestowałby w lotnisko pod Łodzią.

  • tylko, ze says:

   MY jesteśmy DUMNYMI MAZOWSZANAMI

   , pojeb…ły ci się kartki

   PS. lepiej załatw mi prace w spółce miejskiej

   • artek says:

    Nie jestem żadnym politykiem, nie mam też rodziny w spółkach skarbowych, więc niczego Ci nie załatwię. A jak ktoś podpisuje się mianem Mazowszanina, to wiem, że mam do czynienia z Polakiem hehe. Wracaj sobie na kresy, przybłędo…

  • nie z radziwia says:

   Jaki peezel? Jaki struzik? Cosik ci się pozajączkowało.

 4. niech zyja broszki! says:

  a przyjedzie w kolumnie pojazdow rzadowych z kogutami „bo to jej sie nalezy”? czy sprobuje te 100km pokonac jak kazdy normalny czlowiek, czyli w minimum 2 godziny?

  • przecież says:

   przyleci śmigłowcem/helikopterem na lotnisko, a stamtąd odbierze ją rządowa limuzyna

   myślisz, ze w jaki sposób premier jest w stanie być w 4rech miejscach w jednym dniu

 5. no juz says:

  no wreszcie coś zaczynają myśleć ale jeszcze sami nie wiedzą o czym do końca, mówienie że wszystko będzie lepiej jak PIS wygra wybory u nas a taka prawda że mają władzę parlamentarną jak by chcieli co kolwiek zrobić dla nas już dawno byśmy ośrodki leczenia itp. ale Pani Kulpie nie chodzi o nasz dobro tylko o koryto i to by wszystko tłumaczyło … chociaż jak się ma prywatną opiekę w pracy z orlenu i zarobki na poziomie 15tys zl miesięcznie można się oderwać od rzeczywistości…

 6. Krowa says:

  Ludzie głupoty piszą a śmierć z kosa na nich czeka au au

 7. chcieliscie 500+ says:

  no to macie podwyżki „PLUS” codziennie w sklepach oraz
  – woda 32% plus;
  – energia elektryczna 65% plus;…

 8. opowiem wam bajke says:

  jak kot palił fajkę, a kocica papierosa, upaliła kawał nosa…

 9. tos to siok says:

  , na kocie przyjedzie?

 10. no co wykształciuchy says:

  nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie…

 11. Polak z Płocka says:

  Płocczanie pytają, dlaczego była premier kłamie w sprawie spowodowanego wypadku przez siebie? Dlaczego chce zwalić winę na niewinnego? Dlaczego podległa jej prokuratura mataczyła w sprawie tego wypadku? Jak śmiała przyznać sobie tak wielką nagrodę, czyli dlaczego okradła Polaków? Jak śmiała okazać milionowi Polaków tak wielką pogardę i arogancję, wyrzucają ponad milion podpisów do kosza i wprowadziłą antyreformę oświaty w wyniku której teraz całe pokolenia Polaków będa gorzej wykształcone. Dlaczego jej rząd zamienił telewizję publiczną w arogancką, chamską, propagandówkę pisowską za pieniądze podatników. I ostatnie pytanie: czy nie wstydzi się spojrzeć w lustro. Chciałbym się z nią spotkać. Naplułbym jej w mordę.

 12. czy jak says:

  stara krowa padnie na gruźlice, to będzie można sprzedać jejj mięso w mieście na bazarku?

 13. mam dwie nogi says:

  Masz dwie rence i nabierasz oboma z Koryta Dojnej Zmiany

 14. szkoda, ze Mateuszek nie przyjedzie says:

  to może chociaż będzie SŁAWOIR …

 15. Julka says:

  To obraza dla takiego miast , a starej stolicy , siedziby Książąt , miasta Bohatera bolszewickiej wojny, żeby ktoś taki jak pani Kulpa była jego prezydentem . Wielcy nieobecni naszego miasta w grobach się przewracają..

 16. petropolis says:

  ujadajcie dalej a Łysemu już nic nie POmoże

 17. Jarek says:

  KONSTYTUCJA

  <