REKLAMA

Bony zniżkowe na węgiel? Urząd miasta ostrzega przed oszustwem

REKLAMA

Węgiel w niższej cenie jest ostatnio mocno pożądanym towarem. Niestety, wykorzystują to oszuści, wysyłając różnego rodzaju wiadomości o bonach zniżkowych na zakup węgla. Urząd Miasta Płocka wyjaśnia, że nie prowadzi żadnej akcji promocyjnej, związanej ze sprzedażą węgla.

Jak podkreśla w komunikacie Urząd Miasta Płocka, nie są wysyłane do mieszkańców żadne wiadomości sms, informujące o bonach zniżkowych na zakup węgla.

PowiązaneTematy

– Urząd nie prowadzi żadnej akcji promocyjnej, ani konkursowej w tym zakresie. Wszystkie komunikaty dotyczące zakupu i dystrybucji węgla są zamieszczane w aktualnościach na oficjalnej stronie urzędu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej. Prosimy wszystkich mieszkańców o uwagę i ostrożność, a przede wszystkim o nie klikanie w żadne podejrzane linki. Przestrzegamy przed nieuczciwymi praktykami, fake newsami i potencjalnymi oszustami! – informuje płocki magistrat.Jeśli otrzymacie tego typu informacje, możecie zweryfikować je w Biurze Interwencji i Informowania Mieszkańców pod numerem telefonu: 24 364 55 55.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU