Bieg i rajd rowerowy z Biało-Czerwoną

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dziesiąty Bieg Niepodległości pod hasłem „Biegnij z Biało-Czerwoną” wystartuje w najbliższy czwartek z Placu Obrońców Warszawy w Płocku. Chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu mogą się rejestrować na stronie viktoria-plock.pl.

Bieg Niepodległości rozpocznie się 10 listopada o godz. 11. Również z Placu Obrońców Warszawy wyruszą uczestnicy rajdu rowerowego organizowanego z okazji 98. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Rowerzyści startują w sobotę, 12 listopada o godz. 12 i przejadą trasę ok. 20 kilometrów. Rajd zakończy pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Organizatorami wydarzeń są Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” i Zespół Szkół Technicznych w Płocku. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604-976-123.

Organizatorzy zachęcają także do przyłączenia się do akcji pod hasłem „Polska flaga w każdym domu”. Zwracają się do osób prywatnych, szkół, właścicieli galerii, sklepów i restauracji z apelem o udekorowanie okien, witryn i budynków biało-czerwonymi flagami z okazji zbliżającego się święta narodowego.

mag

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji