Bezdomni uszkodzili karoserię, bo kierowca nie dał im na kwiaty

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płoccy funkcjonariusze policji podczas minionej doby nie musieli jeździć do żadnych wypadków. W powiecie oraz mieście zgłoszono jedynie 7 kolizji, zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę i złapano dwóch bezdomnych mężczyzn, którzy uszkodzili auto kierowcy, bo ten… nie chciał im dać na kwiaty.

Dwóch mężczyzn 8 marca około godz. 9.30 przy ul. Wyszogrodzkiej 2 próbowało wymusić na kierowcy passata gotówkę. Tłumaczyli, że chcą pieniądze na kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Właściciel pojazdu odmówił bezdomnym i poszedł do sklepu. Mężczyźni ze złości zarysowali elementy karoserii jego pojazdu.

Całe zdarzenie widział funkcjonariusz Ochotniczej Straży Pożarnej, który niezwłocznie powiadomił policję. Funkcjonariusze zatrzymali bezdomnych i osadzili w policyjnym areszcie. Za uszkodzenie pojazdu grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość szkód oszacowano na 800 zł.

7 marca przy ul. Rembielińskiego doszło natomiast do kradzieży 5 przesyłek z kurierskiego samochodu. Wartość strat oszacowano na 1600 zł.

 

Podziel się:

1 komentarz

  1. *** nygusy, nie dość że tylko kręcą się pod sklepami jak *** w przeręblu i powietrze zatruwają to jeszcze ludziom samochody niszczą. Żeby ich te wszy *** żywcem.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji