Będzie hit? Nowy utwór Zawidzkiego “To Weekend”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“To nie ja, winien jest weekend” – tak tłumaczy się główny bohater teledysku, który ucieka od swojej partnerki, korzystając z uroków weekendu. Jak skończy się ta historia, opowiedziana do najnowszego utworu płockiego wykonawcy Zawidzkiego?

28 sierpnia swoją premierę miał teledysk do nowego utworu Michała Zawidzkiego. Jak powstawał?

– Teledysk kręcony był w dziesięciu różnych miejscach na terenie Warszawy – wyjaśnia Zawidzki. – Od domu producenta, po barkę na Wiśle – śmieje się. – W klipie możemy zobaczyć aktorów, wystąpili w nim Maciej Gruszyński, Andrzej Purzycki, Józef Teofiluk, a także piosenkarka Magda Femme  czy kickboxer Wojciech Burdanowski. A o czym opowiada? To żartobliwy kawałek o tym, co Polacy kochają i na co najbardziej czekają… czyli o weekendzie – mówi pochodzący z Płocka Zawidzki.

Dzisiaj biorę wolne – nowy teledysk z Płockiem w tle

Utwór 28 sierpnia miał również swoją premierę w radio WAWA, a niedługo pojawi się na antenie radia Eska. Jest to drugi singiel zapowiadający płytę ZAWIDZKI – “Odtrucie”, wyprodukowany przez ZPR RECORDS. Za muzykę i słowa odpowiedzialny jest Michał Zawidzki, a produkcją utworu zajął się Chris Toffson. Mix i mastering to dzieło WDK HOLOSONiX. Utwór nagrano w BELWEDER STUDIO.

Najnowsze produkcje Zawidzkiego możecie śledzić na jego profilu facebookowym.

Podziel się:

3 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji