Bardzo chcą wyjechać na wakacje. Pomożecie dzieciom?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ich marzeniem jest, żeby w wakacje wyjechać do Muszyny, aby po raz pierwszy pokonywać szlaki turystyczne. Podopieczni Fundacji Portal FM nie mają za wiele powodów do radości. Czy znajdą się osoby, które pomogą im zrealizować to marzenie?

Dzieci, podopieczni Fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom, od 22 do 30 czerwca br. mają szansę wypoczywać w przecudnej scenerii w Muszynie, miejscowości uzdrowiskowej z licznymi odwiertami i rozlewniami wód mineralnych. To ich marzenie, jak mówią – chcą tam po raz pierwszy w życiu pokonywać szlaki turystyczne.

Aby do tego doszło, potrzeba jednak pieniędzy. Wsparcie zapowiedziała już Katarzyna Sylwestrzak, szefowa Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Tańca “Impresja”, która ogłosiła zbiórkę rzeczy na kiermasz. Dochód z niego będzie przeznaczony na letni wyjazd dzieci z Fundacji Portal FM, a sam kiermasz odbędzie się podczas Mistrzostw Mazowsza Cheerleaders, 7 kwietnia br.

Fundacja rozpoczęła też zbiórkę na ten cel. – Każdy Twój datek będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz – mówi Piotr Nosarzewski, prezes fundacji, dodając skromne, ale jak wymowne “Dziękuję”.

Informacje nt. działalności Fundacji znajdują się na stronie portalfm.net.pl, o szczegółach wyjazdu dowiecie się również z profilu facebookowego Portal FM.

Pieniądze na wypoczynek dla dzieci można wpłacać na konto Fundacji Portal FM:
95 1020 3974 0000 5302 0245 5939

Księżniczki w strojach z folii i gazet. Eko Moda u Króla Maciusia

Podziel się:

3 komentarze

  1. Ja rozumiem, że ktoś nie może pomóc, ale jakim trzeba być człowiekiem aby pisać to co wy… Tu jest prosty apel do tych co mogą pomóc, a odpowiedź? “Dołożyłem się do 500+”. “k zwrócić się do Caritasu,do kościoła,oni wyciągają pazury”… Kim wy jestescie?

  2. a może by tak zwrócić się do Caritasu,do kościoła,oni wyciągają pazury bez przerwy,nawet wigilię urządza miasto,a biskup tylko celebruje.ŁATWO ZA NIE SWOJE. Dać nie dadzą ale pokażą ”serce”dzieciom,znam ich.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji