Bajkoranki i premiery filmowe w NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejny tydzień kusi nas weekendem. NK Przedwiośnie ponownie zadbało o to, żeby widzowie, którzy wybiorą się na seans przez najbliższe dni, mieli jeszcze większy wybór w repertuarze. Pojawią się dwa nowe tytuły filmów oraz cykl spotkań dla dzieci “Bajkoranki”.

Star Trek: W nieznane

Ten film to kolejna odsłona kultowej serii, która odegrała w popkulturze ogromną rolę. Co więcej, z pewnością można stwierdzić, że w znaczącym stopniu ją współtworzyła. Twórcy ponownie zabierają widzów w niezwykłą i niebezpieczną przygodę, w której stawką będzie ludzkie życie. Za reżyserię filmu odpowiada mistrz kina, twórca wszystkich czterech części produkcji “Szybcy i wściekli”.

Kapitan Kirk wraz z załogą USS Enterprise odbywa pięcioletnią misję. W czasie jej trwania spotyka złowrogą kosmiczną rasę, dowodzoną przez demonicznego Kralla. Bohaterowie rozpoczynają walkę, w której wygraną będzie własne życie.

To film dla osób, które pociąga kino akcji i jego emocje. Połączenie fantastyki z horrorem daje tu niesamowity efekt! Jeśli jesteście jego ciekawi, to już w najbliższy piątek, 22 lipca, zapraszamy was do NK Przedwiośnie. Tam poznacie dalsze losy wszystkich bohaterów.

Kiedy gasną światła

A to już propozycja dla tych, którzy naprawdę lubią w kinie czuć strach i grozę. Jeśli należycie do tej grupy osób, to z pewnością film ten będzie dla was idealnym wyborem!

Producent James Wan przedstawia film, w którym zło czai się w ciemnościach. Nie wiesz nawet, kiedy możesz się go spodziewać.

Rebecca opuściła rodzinny dom myśląc, że tym samym pozostawiła w nim swoje lęki z dzieciństwa. Dorastając nie miała pewności, co w jej życiu było prawdziwe, a co nie. Obawy pojawiały się nocą, kiedy gasło światło…

Teraz jej młodszy brat jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji. Kiedyś to ją wystawiały one na zagrożenie bezpieczeństwa i utratę zdrowia psychicznego. Dziś musi się z nimi zmierzyć Martin. Przerażająca istota ponownie pojawia się w życiu bohaterów. Podobno w tajemniczy sposób jest ona związana z matką rodzeństwa – Sophie. Wcześniej Rebecca nie potrafiła odkryć związku przeszłości z teraźniejszością. Tym razem, kiedy jest już blisko poznania prawdy, nie ma wątpliwości, że tajemnicza postać może zagrażać życiu nie tylko jej, ale również najbliższych osób. Zdaje sobie sprawę, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo. Szczególnie nocą, kiedy gaśnie światło, nie może się niczego spodziewać. Czeka na spotkanie z postacią – widmo…

Jak zakończy się ta historia i czy dziewczyna odkryje tajemnicę przeszłości? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy was w piątek, 22 lipca do NK Przedwiośnie.

Bajkoranki – “Robinson Crusoe”

I na koniec mamy jeszcze propozycję dla dzieci. NK Przedwiośnie zaprasza najmłodszych widzów na kolejny seans z cyklu “Bajkoranki”. Tym razem w ramach wydarzenia będzie można zobaczyć film “Robinson Crusoe”.

Wesoła papuga każdego dnia jest duszą zwierzęcego towarzystwa, zamieszkującego bezludną wyspę. Wśród jej najbliższych przyjaciół znajdują się chociażby kameleon, wiekowa koza, jeżozwierz oraz samica zimorodka, w której sam nasz bohater się podkochuje. Przychodzi jednak dzień, w którym papuga stwierdza, że ma już dość życia na wyspie i kąpieli w oceanie. Pragnie zobaczyć świat i wyruszyć po prawdziwą życiową przygodę.

Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, które stoi na dwóch tylnych łapach i potrafi “zrzucać skórę”. W tłumaczeniu na nasz ludzki język oznacza to – zdejmować ubranie. Tak, tak, okazuje się, że tym zwierzęciem jest człowiek. Robinson Crusoe po katastrofie swojego statku został wyrzucony przez falę na brzeg wyspy. Zwierzaki, zamieszkujące teren są z początku nieufne, jednak z czasem zaprzyjaźniają się z cudacznym przybyszem. Wkrótce Robinson oraz jego nowi przyjaciele będą musieli połączyć siły, aby stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagraża bezpośrednio mieszkańcom wyspy.

Czy uda im się obronić wyspę i spowodować, że jej mieszkańcy będą mogli dalej na niej żyć? Jak potoczą się losy Robinsona Crusoe? Zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na kolejne Bajkoranki w NK Przedwiośnie. Najbliższe już 24 lipca, w niedzielę.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji