Auto uderzyło w drzewo. Jechało nim 7 osób

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony weekend, niestety już tradycyjnie przy pięknej pogodzie, obfitował w kolizje, których było aż 20 w Płocku i 12 w powiecie. Doszło również do poważnego wypadku.

W niedzielę, 14 maja, samochód osobowy uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w Płocku na ul. Mostowej.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem honda civic nie zachował szczególnej ostrożności w czasie jazdy i na łuku drogi uderzył w drzewo – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierowca i trzech jego pasażerów doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. W samochodzie podróżowało 7 osób. Nie mamy informacji, aby obrażenia osób przewiezionych do szpitala zagrażały ich życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policja zatrzymała również dwóch nietrzeźwych kierowców – w miejscowościach Bielsk i Parzeń (gm. Brudzeń Duży).

Doszło także do zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Pomiędzy 6 a 12 maja w Jerzewie (gm. Nowy Duninów) włamano się do domku letniskowego, z którego skradziono hydrofor oraz nagłośnienie. Wartość strat to ok. 1,3 tys. zł.

Pomiędzy 8 a 12 maja w Cekanowie włamano się do domu, z którego skradziono biżuterię oraz inne przedmioty, na łączną wartość ok. 50 tys. zł.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Rozumiem, że 4 osoby uciekły w ciągu minuty od wypadku ? A z tego co sobie przypominam to do szpitala trafiły 3 a nie 4 osoby i również 3 były na miejscu wypadku

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji