REKLAMA

Audioriver ogłasza konkurs. Można zdobyć karnety na festiwal

REKLAMA

PowiązaneTematy

Audioriver zaprasza fanów do współtworzenia nadchodzącej odsłony festiwalu. Na swoich kanałach ogłosił właśnie konkurs na nazwy dla nowo powstałych scen bassowych. Do wygrania 3-dniowe karnety na wydarzenie!

Jak co roku, ostatni weekend lipca oznacza dla fanów muzyki elektronicznej tylko jedno – Audioriver Festival. Tak będzie i tym razem, bo impreza zawita ponownie do Płocka między 28 a 30 lipca. Nieco inaczej będzie natomiast prezentować się tegoroczna różnorodność gatunkowa na scenach. Poza ogłoszonymi zmianami organizacyjnymi, Audioriver rozwija podejście do muzyki niskich częstotliwości, na którą coraz bardziej otwiera się festiwalowa publiczność.

Dotychczas jedyną sceną reprezentującą takie brzmienia była scena Hybrid, która gościła najlepszych przedstawicieli drum’n’bass. W 2023 roku będą działać dwie sceny, na których znajdzie się miejsce nie tylko dla d’n’b, ale i dla takich gatunków jak nu breaks, jungle, UK bass, dubstep, garage czy grime. Dodatkową nowością jest fakt, że dwie sceny bassowe będą działały w formule tzw. takeoverów. W ramach takeover’ów część slotów będzie kuratorowana m.in. przez polskich promotorów/ kolektywy/ artystów reprezentujących różnorodne nisze z tego bardzo pojemnego gatunku. To ukłon w stronę prężnie działających twórców sceny niskich częstotliwości i ich słuchaczy.W związku z wprowadzeniem nowych scen bassowych, festiwal ogłasza konkurs na ich nazwy. Zgłaszać swoje pomysły można w komentarzach pod konkursowymi postami na profilach Audioriver Festival na Facebooku i Instagramie. Wyłonione zgłoszenia, które najbardziej przypadną do gustu organizatorom, zostaną wykorzystane jako oficjalne nazwy obu scen, a dla zwycięzców przewidziane są nagrody, czyli karnety na cały tegoroczny festiwal.

Dla przypomnienia, wśród pierwszych ogłoszonych artystów Audioriver 2023 znajdują się: 8Kays, 99999999, Coco Bryce, Desiree, Job Jobse, Krakota, Tengu, VTSS, Zuchy oraz kolektyw 175 BPM w składzie Ginee, adamformat./ i Buhhaj, którzy wystąpią na jednej ze scen bassowych. To dopiero początek, a kolejne szczegóły na temat line-upu będą się ukazywać w przeciągu kolejnych miesięcy.

Obserwuj Audioriver:

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. @balownik says:

  To i dbają o interesy Płoczczan. W końcu mieszkają w Płocku….

 2. balownik says:

  organizator narzeka na straty.Po co więc dalej organizuje to prywatne wydarzonko? Czyżby liczył na dopłaty
  z budżetu miasta.Przez ostatnie lata organizator dostawał 1200000 złotych od miasta.Czy każdy kto chciałby
  zorganizować jakąś imprezkę dostanie taką kwotę?Od czego zależy ta hojność?Pytam także o zajęcie miejskich terenów rekreacyjnych?. Ile zapłaci organizator za zajęcie drogi od mola do jaru Brzeźnicy?Dlaczego centrum zarządzania kryzysowego pozwala na zamknięcie tej drogi awaryjnej dla miasta.Czyżby organizator był tak
  mocny i na takie rzeczy mu pozwalają?Niestety tak to wygląda w Płocku.Radni zadawajcie niewygodne pytania.
  Jesteście od reprezentowania interesów Płocczan ,a nie prywatnej imprezy!!!

 3. $$$ says:

  Baa, ile pan organizator dopłaci do tej, przynoszącej mu takie straty, imprezy??

 4. Quasimoto says:

  Ile organizator zapłaci za zajęcie ulicy i terenu rekreacyjnego w środku lata?

 5. ekolog says:

  artykuł kontrolowany czy sponsorowany?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU