Atak nożem na Kobylińskiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje nasz czytelnik, w Płocku przed jednym z bloków przy Al. Kobylińskiego doszło do ataku nożem. Ranna została jedna osoba.

O zranieniu osoby powiadomił nas czytelnik w piątek, 8 grudnia, około godz. 21.

– Przy Al. Kobylińskiego 14, w pobliżu przychodni Saba-Med, doszło do użycia noża – napisał. – Jedna osoba została ranna w szyję (okolice tchawicy) i zabrana do szpitala – wyjaśnił.

Zgodnie z relacją, na miejscu jest policja, była również straż pożarna, która jako pierwsza udzielała rannemu pomocy.

– O godzinie 20.14 zostaliśmy zadysponowani przez dyspozytorów pogotowia do zdarzenia przy Al. Kobylińskiego, w związku z brakiem karetki na terenie miasta – wyjaśnia dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu rany i przekazaniu poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego – dodaje.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobnie do zranienia doszło w wyniku awantury.

Podziel się:

9 komentarzy

  1. To musi być kłamstwo. W Polsce nie ma taki zdarzeń ani innych patologii. Takie sytuacje zdarzają się tylko na zachodzie . Nas strzegą kibice i inne organizację patriotyczne.
    Polska dla Polaków.
    Anglia dla Polaków.

  2. Prawdziwy Polak na

    Przecież tylko uchodźcy i imigranci atakują nożem innych ludzi. To musiał być jakiś muzułmanin albo inny ciapaty. Wiem bo oglądam telewizję narodową. Przecież biali ludzie a zwłaszcza Polacy nie atakują innych ludzi.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji