REKLAMA

Aktywne ferie zimowe? To okazja do nauczenia się gry w tenisa!

REKLAMA

Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa w Płocku zaprasza dzieci do nauki gry w tenisa. Organizowany specjalnie z okazji ferii kurs będzie trwał 5 dni.

Ferie zimowe to nie tylko czas na odpoczynek, to również doskonała okazja do rozpoczęcia nauki gry w tenisa lub doskonalenia swoich umiejętności tenisowych. Dla dzieci, które będą spędzać zimowe ferie w Płocku Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa organizuje 5-dniowy kurs gry w tenisa.

Organizatorzy podkreślają, że inicjatywa co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto więc szybko zdecydować się na udział, gdyż zapisy trwają do 31 stycznia, a ilość miejsc jest ograniczona. Treningi tenisowe odbywać się będą w małych grupach (6-9 osób), zgodnie z wytycznymi programu Tenis 10.

– Pięciodniowy kurs stworzy uczestnikom możliwość złapania „tenisowego bakcyla”. Zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy tenisowe, trenerzy z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, to nasza recepta na radość i dobrą zabawę przyszłych tenisistów – zachęcają organizatorzy.

Co dziecko powinno posiadać?Michał Kublik z SIKT Płock zaznaczył, że dzieci powinny posiadać obuwie sportowe odpowiednie na kort, strój sportowy (dres sportowy lub bluzę sportową i spodnie dresowe, koszulkę sportową). Stowarzyszenie wszystkim dzieciom zapewni rakiety tenisowe i piłki.

Kto i gdzie będzie prowadził zajęcia?

– Zajęcia kursu tenisowego odbywać się będą na hali tenisowej MOSiR – Stadion Miejski przy ul. Sportowej 3. Kadrę naszego kursu stanowią nasi trenerzy klubowi SIKT na co dzień pracujący z dziećmi: Wilczyński Jacek, Adamczuk Artur. Dołożą oni wszelkich starań, by aktywny czas spędzony na korcie dostarczył Państwa dzieciom mnóstwa wrażeń i radości – wyjaśnia Michał Kublik.

Kurs odbędzie się w terminie: 17-21 lutego. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku.
Szczegóły pod numerem telefonu 602 706 828. Ilość miejsc ograniczona.

fot. materiały prasowe

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU