Agnieszka Misiek nową zawodniczką Mon-Polu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dla płockiej drużyny koszykówki rozpoczyna się właśnie nowy sezon. Panie mają ogromne nadzieję, ale też kolejne cele, które muszą w nadchodzącym czasie zrealizować. Do tego były potrzebne zmiany personalne. Dlatego też w sezonie 2016/2017 w zespole pojawi się nowa skrzydłowa – Agnieszka Misiek.

Agnieszka to 25-letnia zawodniczka, która dla Mon-Polu ma okazać się silnym wzmocnieniem. Była wychowanka klubu UKS Basket Ostrów Wielkopolski, przez pięć sezonów (2009-2014) grała w barwach klubu TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Niestety, po przegranej rywalizacji o wejście do ekstraklasy, zajęła drugie miejsce w klasyfikacyjnej tabeli końcowej. To własnie wtedy uległa i podjęła decyzję o przeniesieniu się do MKS Konin. Przez dwa ostatnie sezony Agnieszka, jako czołowa zawodniczka, występowała w pierwszoligowym zespole w Jeleniej Górze.

Teraz przyszedł czas na Płock. Jak podkreśla płocki sztab szkoleniowy, wszyscy wiążą z Agnieszką wielkie nadzieje. To właśnie ona ma przyczynić się do największych sukcesów drużyny. Pozostaje nam życzyć powodzenia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji