A może zamiast kwiatka… balonik?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już za tydzień Dzień Kobiet, a – jak wiadomo – kobiety lubią niekonwencjonalne prezenty. W Płocku napotkaliśmy na coś, co może być bardzo ciekawą opcją na prezent, nie tylko z tej okazji.

O poczcie kwiatowej każdy już słyszał – zamawiamy bukiet w kwiaciarni lub przez internet, a ten dostarczany jest przez posłańca do wybranej osoby razem z liścikiem. Teraz nadchodzi moda na pocztę… balonową.

Love Balloons zajmuje się dostarczaniem niespodzianek balonowych w pudełku. Mogą to być balony okazyjne lub bez okazji, dla wyrażenia naszych uczuć. Balony są różne – z dziecięcymi wzorami lub jednolite kolorystycznie. Do tego dołączamy spersonalizowaną wiadomość i nietypowy prezent gotowy. Adresat otwiera zwykłe pudełko, z którego wyskakuje balon z życzeniami :)

Istnieje również możliwość przesłania balonu w kształcie bańki mydlanej, do której można włożyć w prezencie np. pieniądze, kartę podarunkową lub spersonalizowaną wiadomość. Co jeszcze?

– Możemy dostarczyć bukiety balonowe, balony z helem zwykłe i ledowe na ślub, wesele czy urodziny. Balony ledowe wypuszczane są w powietrze z rąk gości – tłumaczy Małgorzata, współzałożycielka Love Balloons.

Ale to nie wszystko. Jak się okazuje, balony są równie wdzięcznym materiałem dekoracyjnym, jak kwiaty i – wreszcie – zostały “odczarowane”. Kiedyś kojarzyły się głównie z dekoracją dziecięcą, teraz z balonów tworzy się girlandy i dekoracje na różne uroczystości – urodziny, narodziny, imieniny, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie, kawalerskie czy baby shower. Z tej oryginalnej i nowoczesnej w formie dekoracji korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Co istotne, w Love Balloons można również zamówić pompowanie helem balonów zakupionych przez klienta.

Skąd pomysł na taką właśnie firmę? – Kiedy moje dzieci były małe, uwielbiały balony – wspomina Małgorzata. – Zwłaszcza te kolorowe, unoszące się w powietrzu, napompowane helem. Odkąd założyłam firmę, już wiem skąd ten fenomen, ponieważ… sama zakochałam się w tych balonach. Idealnie nadają się nie tylko jako prezent, ale i do dekoracji przy uroczystości typu urodziny, czy bardziej wykwintnych – ślubów, bali karnawałowych itp. Balony są tańsze niż kwiaty, dłużej cieszą oko, przynoszą mnóstwo radości, a ich wybór jest bardzo duży, zarówno w kolorystyce, jak i możliwości aranżacji – przekonuje współwłaścicielka Love Balloons.

Jeśli chcecie wypróbować ten pomysł np. na Dzień Kobiet, macie specjalną możliwość – z okazji tego święta w Love Balloons niespodziankę balonową prześlecie już za 49,99 zł (w tym przesyłka gratis na terenie Płocka).

LoveBalloons poczta balonowa
tel. 508 474 399
loveballoons.plock@gmail.com
www.loveballoons.pl

Dowóz na terenie Płocka gratis.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji