500 misiów do rozdania. Chcecie jednego?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kto z nas nie lubi misiów? To nie tylko sentyment z dzieciństwa, ale i pluszak, który wzbudza w nas ciepłe uczucia. Dlatego Galeria Mazovia ogłasza tydzień z super misiami. Wystarczy zrobić zakupy w galerii i odebrać uroczego pluszaka!

Już w poniedziałek, 20 listopada, w Galerii Mazovia pojawi się specjalna, misiowa strefa. Każdy, kto przyjdzie do niej z dwoma paragonami za zakupy, o łącznej wartości minimum 200 złotych, otrzyma pluszowego misia. Ale to nie wszystko. Maskotkę będzie można również własnoręcznie udekorować, korzystając z przygotowanych strojów i kolorowych dodatków, co może być wyjątkowym prezentem, nie tylko dla maluchów.

Po udekorowaniu, każdy miś otrzyma specjalny certyfikat z imieniem wymyślonym przez właściciela. Wręczy go wielki miś, opiekujący się strefą. Akcja potrwa przez tydzień:

  • od poniedziałku do piątku (20-24.11.2017) w godzinach 15-18
  • w sobotę i w niedzielę (25-26.11.2017) w godzinach 13-18.

Aby otrzymać super misia, trzeba:

  1. Zrobić zakupy w Galerii Mazovia za minimum 200 zł
  2. Przyjść do misiowej strefy przy fontannie
  3. Pokazać hostessie minimum 2 paragony za zakupy o łącznej wartości minimum 200 złotych
  4. Odebrać super misia
  5. Wybrać strój i dodatki dla swojego pluszaka
  6. Nadać misiowi imię i odebrać specjalny certyfikat.

Uwaga, w promocji nie biorą udziału paragony fiskalne za zakup: napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, produktów leczniczych (wydawanych na receptę lub refundowanych przez NFZ), zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, wpłaty i wypłaty z bankomatów i wpłatomatów, potwierdzenia transakcji wykonanych w kantorze oraz wszelkie inne dowody zakupów, nie będące paragonami fiskalnymi.

Paragony posiadające kwoty za zakup napojów alkoholowych, produktów tytoniowych i produktów leczniczych zostaną pomniejszone o łączną sumę produktów wyłączonych ze sprzedaży. Odebrać misia może jedynie osoba pełnoletnia.

Z pozostałymi szczegółami akcji zapoznacie się w REGULAMINIE.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji