40 przeszkód podczas biegu. Rusza kolejna edycja Adrenaline Rush

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niedawno ruszyły zapisy na drugie już wydarzenie z cyklu Adrenaline Rush. Wyścig z przeszkodami Awakening Nature to wystawienie na próbę zarówno wytrzymałości fizycznej, jak i psychicznej.

Wyścig Adrenaline Rush – Awakening Nature odbędzie się 31 marca 2018 roku w miejscowości Radotki koło Płocka. Warto zauważyć, że jest to już drugie wydarzenie tego typu – pierwsze miało miejsce 7 października i okazało się wielkim sukcesem.

Organizatorzy zapewniają, że druga edycja dostarczy jeszcze więcej wrażeń i tytułowej adrenaliny. Do wyścigu przygotowano dwie trasy, jedną o długości 4 km z rozsianymi po niej 25 przeszkodami, oraz drugą o długości aż 8 km, wymagającą pokonania 40 przeszkód. Całość wyścigu znajduje się na obszarze malowniczego Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, a na trasie trzeba będzie pokonać lasy, pola, bagna i rzekę. Adrenaline Rush ma za zadanie być nieprzewidywalnym i wykańczającym biegiem z przeszkodami.

– Trasa biegu dostosowana jest do naturalnego krajobrazu, a każde miejsce na trasie ma swój unikalny charakter. Wszystkie elementy stworzone są po to, żeby na maksa “dokuczyć i nie ułatwić ” biegu naszym zawodnikom i wyzwolić w nich chwilowe poczucie dyskomfortu, a jednocześnie solidną dawkę adrenaliny – opisują wyścig organizatorzy.

fot. adrenalinerush.pl

Podczas biegu zagwarantowane są:

  • opieka medyczna i ratownicy wodni,
  • ekstremalna trasa w malowniczym położeniu,
  • profesjonalny pomiar czasu,
  • opaska silikonowa AR,
  • dobre zdjęcia potwierdzające Twój wysiłek na trasie,
  • motywacja i rozgrzewka przed samym startem,
  • punkty nawadniające.

Każdy zawodnik otrzyma koszulkę techniczną, wodę, posiłek regeneracyjny, podarunki od sponsorów, a na mecie będzie czekał pamiątkowy medal.

Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Organizatorzy liczą również na to, że uda się przyciągnąć jeszcze więcej ludzi do uprawiania terenowych biegów przeszkodowych, do czego doskonale nadaje się miejscowość Radotki i Brudzeński Park Krajobrazowy.

Przez błoto, bagna i wodę – pierwsza edycja Adrenaline Rush za nami

Podziel się:

1 komentarz

  1. Warto zaznaczyć że teren ubiegłorocznych zmagań nie został jeszcze do tej pory uprzątnięty. Stosy taśm wyznaczających trasę do dziś powiewa majestatycznie w pięknej dolinie Skrwy w parku krajobrazowym. Babiego lata nie było, ale wszędzie fruwały i fruwają zerwane taśmy. Przecież liczy się impreza i zarobione pieniądze, a potem nic nikogo nie obchodzi.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji