4 wypadki, 7 rannych, 23 kolizje – trudny weekend na drogach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do czterech wypadków, w których rannych zostało 7 osób, doszło w miniony weekend w Płocku i na terenie powiatu płockiego. Nie zabrakło też kradzieży.

Do pierwszego wypadku doszło 14 października na ul. Chemików. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem hyundai potrącił pieszego, znajdującego się na przejściu dla pieszych – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Pieszy doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – wyjaśnia rzecznik.

Kolejny wypadek miał miejsce 15 października w Płocku, na Al. Jachowicza. Według ustaleń policji, kierujący pojazdem, który wykonywał manewr skrętu, potrącił pieszą znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta z urazem barku została przewieziona do szpitala.

O dwóch wypadkach na terenie powiatu pisaliśmy już w sobotę.

Wypadek na DK60. Ranne osoby

Samochód wpadł do rowu. Dwie osoby ranne, jedna mocno nietrzeźwa

Policjanci zatrzymali także 4 nietrzeźwych kierowców – w Płocku na ul. Morelowej, Gw. Ludowej i Kochanowskiego oraz na terenie powiatu, w miejscowości Siecień.

Nie zabrakło również aktywności złodziei i wandali.

  • Pomiędzy 12 a 15 października w Cieszewku (gm. Drobin) włamano się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradziono narzędzia o wartości ok. 1000 zł.
  • Pomiędzy 11 a 15 października w Cieślach (gm. Bodzanów) włamano się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradziono narzędzia oraz inne przedmioty o wartości ok. 630 zł.
  • 15 października w Woli Łąckiej skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi na terenie stacji paliw.
  • W nocy z 14 na 15 października w Brzechowie (gm. Drobin) skradziono 7 butli gazowych z niezabezpieczonego stojaka na butle. Wartość strat to ok. 770 zł.
  • W nocy z 14 na 15 października w Płocku przy ul. Gradowskiego nieznani sprawcy uszkodzili powłokę lakierniczą w pojeździe poprzez jej porysowanie. Wartość strat to ok. 3000 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji