REKLAMA

37-latek przekroczył prędkość o 61 km/h

REKLAMA

Płoccy funkcjonariusze z Grupy SPEED podsumowali działania z ostatniego tygodnia. Policjanci wystawili aż 73 mandaty i odebrali prawo jazdy 37-latkowi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h.

Komenda Miejska Policji w Płock poinformowała 20 listopada, że w minionym tygodniu funkcjonariusze mazowieckiej grupy SPEED na drogach Płocka i powiatu skontrolowali blisko 80 pojazdów. Mundurowi ujawnili 81 wykroczeń, 70 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

PowiązaneTematy

– Funkcjonariusze nałożyli 73 mandaty karne. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy kierującemu oplem. 37-latek w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h – relacjonuje sierż. szt. Monika Jakubowska z KMP w Płocku.Działania policjantów z grupy SPEED ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Patrole wchodzące w skład grupy zwracają szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości oraz na rażące wykroczenia popełniane przez „piratów drogowych”. Do zadań kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, jak i oznakowane z laserowymi miernikami prędkości.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU