3-letnie dziecko potrąciło samochodem matkę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w gminie Mała Wieś. 3-letnie dziecko, pozostawione w samochodzie, uruchomiło pojazd i potrąciło matkę, która usiłowała zatrzymać auto. Kobieta została zabrana do szpitala.

Wypadek zdarzył się 4 maja w miejscowości Niździn (gm. Mała Wieś). W nocy poinformował nas o nim czytelnik.

– W miejscowości Niździn doszło do przejechania kobiety. Kobieta otwierała bramę do posesji, a w aucie znajdowało się dziecko. Auto, z niewyjaśnionych przyczyn, ruszyło i przejechało kobietę, a następnie ciągnęło przez kilka metrow. Na miejscu była policja i helikopter LPR. Prawdopodobnie w ruch wprowadziło auto 3-letnie dziecko, które było w aucie – wyjaśnia czytelnik.

Tę wersję potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

– Do wypadku doszło wczoraj, 4 maja, w miejscowości Niździn (gm. Mała Wieś). Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 3-letnie dziecko, wykorzystując pozostawione w samochodzie kluczyki, doprowadziło do uruchomienia pojazdu, w wyniku czego samochód ruszył do przodu, potrącając stojącą przed samochodem matkę dziecka, która usiłowała zatrzymać pojazd. W wyniku zdarzenia, kobieta doznała obrażeń ciała i została zabrana do szpitala w Warszawie. Nie mamy informacji, aby obrażenia jakich doznała zagrażały jej życiu – tłumaczy rzecznik płockiej policji.

W kronice policyjnej zanotowano również dwie kradzieże.

  • 3 maja w Płocku przy ul. Słodowej skradziono rower o wartości ok. 1 tys. zł.
  • W nocy z 3 na 4 maja w Płocku przy ul. K. Wielkiego, uszkodzono samochód marki Ford, poprzez wybicie szyb, porysowanie elementów karoserii oraz zniszczenie wnętrza pojazdu. Wartość strat to ok. 10 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji