REKLAMA

13. Wieczór marzeń w płockim zoo

REKLAMA

2 czerwca niepełnosprawne dzieci i ich rodziny spotkali się w płockim ogrodzie zoologicznym, aby tradycyjnie już świętować Wieczór marzeń. Nie zabrakło występów, zwiedzania zoo po zmroku i zabawy.

Impreza organizowana była przy wsparciu Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”, a listę zaproszonych dzieci i ich rodzin przygotowano w porozumieniu z Biurem Rzecznika Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Płocka. W piątkowy wieczór zoo gościło ponad 500 chorych i niepełnosprawnych dzieci, wraz z ich rodzicami, opiekunami i przyjaciółmi.

Na terenie rekreacyjnym, przy tzw. „Grzybku”, odbyły się przywitania i występy na scenie. Zaplanowano też różnego rodzaju ptasie zajęcia plastyczne i ruchowe, które przygotowane zostały przez Polską Fundację Sportu i Kultury Oddział w Płocku. Nie zabrakło koncertu Ryszarda Wolbacha, wystąpił również Teatr Per Se oraz dzieci z grupy muzycznej i tanecznej płockiego MDK. Były, oczywiście, smakołyki z grilla, klauni, zabawa z wielkimi bańkami mydlanymi, dmuchane zamki, przejażdżki motocyklami czy przejażdżki konne, a także parada starych pojazdów. Dzieci miały okazję także zwiedzać zoo od zaplecza. 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU