REKLAMA

120 km/h przez Radzanowo. Trzem kierowcom odebrano prawko za prędkość

REKLAMA

W weekend aż trzech kierowców straciło prawo jazdy za ponad dwukrotne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Policjanci płockiej drogówki nie odpuszczą kierowcom, którzy stwarzają poważne zagrożenie.

Każdego dnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku kontrolują prędkość pojazdów, poruszających się zarówno po terenie miasta, jak i powiatu płockiego. Nadmierna prędkość od lat stanowi najczęstszą przyczynę zdarzeń drogowych dlatego policjanci nie stosują żadnej taryfy ulgowej wobec kierowców przekraczających prędkość.

Podczas minionego weekendu mundurowi wyeliminowali z ruchu aż trzech kierowców, którzy w terenie zabudowanym pędzili z prędkością ponad dwukrotnie wyższą, niż pozwalają na to przepisy. W piątek wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli 37-latka, który w miejscowości Radzanowo w obszarze zabudowanym, pędził swoją hondą z prędkością ponad 120 km/h.Następnego dnia po godzinie 20 policjanci zatrzymali kolejnego pirata, który aleją Piłsudskiego pędził z prędkością blisko 110 km/h. Brawurową jazdą popisał się trzeci z kierowców zatrzymany w niedzielę również na alei Piłsudskiego. Za jazdę z prędkością 127 km/h, 22-latek stracił, prawo jazdy na co najmniej 3 miesiące.

– Kierowco zastanów się, czy warto dla zaoszczędzenia kilku minut pędzić, ryzykując swoje życie i innych? Zatrzymane prawo jazdy, mandat to tylko jedne z najmniej dotkliwych kar! Zastanów się, zanim twój błąd przełoży się na życie innych osób – apelują policjanci.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. puszek says:

    jakoś latam codziennie ponad setką przez radzanowo i nic od ponad 3 lat

  2. Łowca says:

    Współczuję Panowie. Ta dzisiejsza policja jest strasznie mało kulturalna… Zawsze są tam gdzie ich być nie powinno 😔

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU